Bestyrelse

62bc796f-ad4e-4cb6-bcaf-a44cf5ded536

Rebecca Andrea Conradsen Skov
Formand

D3_1051409

Pernille Bække
Næstformand

533701_10151154203340064_632466496_n

Kari Anne Verlo
Kasserer

natacha

Natacha Würtz
Kursusansvarlig

sofie

Sofie Seit Jespersen
TDC-ansvarlig

Surgeon-icon (1)

Christopher Meulengracht
Socialansvarlig

Surgeon-icon (1)

Mihnaz Azizi
Sekretær

Surgeon-icon (1)

Asra Al-Hashemi
IT-ansvarlig

Surgeon-icon (1)

Adam Omari
PR-ansvarlig

Surgeon-icon (1)

Luyi Cai
Udstyrsansvarlig

10300264_10206034652046180_7954893117641026319_n

Younes Subhi
Suppleant

Surgeon-icon (1)

Christine Hangaard Hansen
Suppleant

Surgeon-icon (1)

Sofie D. Li
Suppleant

Tidligere bestyrelser

Oktober 2015 – September 2016

Formand: Frederikke Lihme

Næstformand:  Christoffer Galletta Rene

Kursussansvarlig:  Mathias Ørholt

IT-ansvarlig: Sofie Seit Jespersen

Kasserer: Kari Anne Verlo

TDC-ansvarlig: Rebecca Andrea Conradsen Skov

PR-ansvarlig:  Sofie Li & Camilla Lin Maag Pedersen

Sekretær: Pernille Bække

Social-ansvarlig: Younes Subhi

Suppleanter:  Christine Hangaard Hansen, Liv Liebach Guttesen, Christoffer Våben Mølgaard-Madsen, Natacha Würtz

Oktober 2014 – September 2015

Formand: Christine Hangaard Hansen

Næstformand: Frederikke Lihme

Arrangementsansvarlig: Liv Liebach Guttesen

IT-ansvarlig: David Svane

Kasserer: Christoffer Våben Mølgaard-Madsen

PR-ansvarlig: Mathias Ørholt Nielsen & Camilla Lin Maag Pedersen

Sekretær: Charlotte Geneser

Social-ansvarlig: Christoffer Galletta Rene

Suppleanter: Rebecca Andrea Conradsen Skov, Sofie Seit Jespersen, Emilie Skytte Andersen

Oktober 2013-September 2014

Formand: Emilie Skytte Andersen

IT-ansvarlig: Sigurd Brandt

Kasserer: Jonas Gerner-Rasmussen

PR-ansvarlig: Christoffer Våben Mølgaard-Madsen & Frederikke Lihme

Sekretær: Liv Liebach Guttesen

Arrangementsansvarlig: Christine Hangaard Hansen

Fællesbasisgrupperepræsentant: Frederik Ulrik Scheel

Menigt medlem: Milad Tabatabai Kashani

Oktober 2012-September 2013

Formand: Michael Madsen, Københavns Universitet

Næstformand: Louise Blicher Hansen, Københavns Universitet

IT-ansvarlig: Sigurd Brandt, Københavns Universitet

Kasserer: Jonas Gerner-Rasmussen, Københavns Universitet

PR-ansvarlig: Emilie Skytte Andersen, Københavns Universitet

Sekretær: Kristine Eberhard, Københavns Universitet

Arrangementsansvarlig: Christine Hangaard Hansen, Københavns Universitet

Kursusudvikler og evaluator: Sandra Stunning Tonning, Københavns Universitet

Tværbasisgruppekoordinator: Naeem Bukhari, Københavns Universitet

Menigt medlem: Cecilie Okholm, Københavns Universite

Oktober 2011-September 2012

Formand: Morten Noack, Københavns Universitet

Næstformand: Michael Madsen, Københavns Universitet

IT-ansvarlig: Yousif Subhi, Københavns Universitet

Kasserer: Louise Sofie Blicher Hansen, Københavns Universitet

PR-ansvarlig: Emilie Skytte Andersen, Københavns Universitet

Sekretær: Ida Marie Heerfordt, Københavns Universitet

Arrangementsansvarlig: Mette Elkjær, Københavns Universitet

Suppleant: Christine Hangaard Hansen, Københavns Universitet

Suppleant: Kristine Eberhard, Københavns Universitet

Suppleant: Sigurd Brandt, Københavns Universitet

Oktober 2010-September 2011

Formand: Tilde Carøe, Københavns Universitet

Næstformand: Maria Assens, Københavns Universitet

Kasserer: Talie Khadem, Københavns Universitet

IT-ansvalig: Morten Noack, Københavns Universitet

Kursusansvarlig: Michael Madsen, Københavns Universitet

Sekretær: Christian Ovesen, Københavns Universitet

Oktober 2009-September 2010

Formand: Tilde Carøe, Københavns Universitet

Næstformand: Sofie Hædersdal, Københavns Universitet

Kasserer: Talie Khadem, Københavns Universitet

IT-ansvalig: Morten Noack, Københavns Universitet

Kursusansvarlig: Maria Assens, Københavns Universitet

Sekretær: Christian Ovesen, Københavns Universitet

Oktober 2008- September 2009

Formand: Frederik Schwartz, Københavns Universitet

Næstformand: Tilde Carøe, Københavns Universitet

Kasserer: Einar Dahle, Københavns Universitet

IT-ansvarlig: Poul Pedersen, Københavns Universitet

Kursusansvarlig: Maria Assens,  Københavns Universitet

Sekretær: Sofie Hædersdal, Københavns Universitet,

Oktober 2007- September 2008

Formand: Flemming Bjerrum, Københavns Universitet

Næstformand: Frederik Schwartz, Københavns Universitet

Kasserer: Einar Dahle, Københavns Universitet

IT-ansvarlig: Tilde Carøe, Københavns Universitet

Kursusansvarlig: Tobias Lyngeraa, Københavns Universitet

Sekretær: Sofie Hædersdal, Københavns Universitet

Oktober 2006 – September 2007

Formand: Flemming Bjerrum, Københavns Univeristet

IT-Ansvarlig og Kursusansvarlig: Ebbe Thinggaard, Københavns Universitet

Kasserer: Mohamad Issam Al-Dalimi, Københavns Universitet

Oktober 2005 –  September 2006

Formand: Anders Bo Klahn, Københavns Univeristet

Kasserer: Mohamad Issam Al-Dalimi, Københavns Universitet

IT-Ansvarlig: Ebbe Thinggaard, Københavns Univeristet

Sekretær: Troels Yndigegn, Århus Universitet

Øvrige bestyrelsesmedlemmer: Katrine Rønn-Nielsen Javed Akram Mikkel Pedersbæk Falkenberg